Atletico Madrid uzvar atklātajā Eiropas līgas trofejā - salauž Fulham sirdis

Antonio Lopesa Madrides Atletico 2009./10

Madrides Atletico 2 - 1 Fulham (AET) (FT 1-1)

Madrides Atletico ceturtdienas vakarā ar klases displeju uzvarēja atklātajā Europa līgā, bet no Fulham drosmīgas pretestības. Tā kā komandas nebija darbojušās pilnā laikā, spēle likās uz ritmu, lai piespriestu sodus, jo 25 minūtes papildlaiks nespēja arī komandas nošķirt. Pēc tam Diego Forlans atkal otro reizi mačā sita, lai uzvarētu spēli Atletico un salauztu Fulham sirdis.

Tā vienmēr bija pasaka no Dienvidlondonas puses. Neviens nekad nebija reāli gaidījis, ka viņi nokļūs tik tālu, un nekad nedomājiet par pirmo balvu Eiropas vēsturē. Pēc pēdējās svilpes pasaka bija beigusies, tieši Madrides Atletico tiks iegravēts kā pirmais vārds Europa League Trophy.

Diego Forlans 32. minūtē bija atklājis vārtus Spānijas izlases labā, un tā bija aizsardzības kļūda, kas noveda pie vārtu guvuma. Vispirms Pols Končesks atdeva valdījumu un Antonio Rejess uzsāka kustību, kuru Fulham neizdevās aizvērt. Forlan tuvplānojums izvirzīja Atletico 1-0 priekšā. Fulham ilgi negulēja, un minūtes vēlāk Zamora izlauzās caur Atletico aizsargu. Atletico neizdevās nodzēst bīstamību, un Zoltans Gera no attāluma nošāva Simonu Daviesu, kurš ieskrēja Atletico tīklā pie ekvalaizera.

Puslaika rezultāts bija 1-1, un vēl 45 minūtes pēc visa Atletico uzbrukuma viņi redzēja, ka viņi dominē un izlaiž savu klasi, tomēr nekad neveicot visu svarīgo izrāvienu. Fulham aizstāvēja drosmīgi, bet reti draudēja pretuzbrukumā, un, turpinoties spēlei, sāka parādīties noguruma pazīmes.

Tā tam bija jāpavada, un pēc pirmā puslaika un 10 minūtēm otrajā sekoja tas pats modelis. Tikai 5 minūtes ilgāk tas būtu bijis soda metiens, bet pēc tam Agüero pacēla bumbu kreisajā pusē. Neliels, maziņš gājiens un bumba pa diegu cauri Forlanam, kurš atradās nemarķēts un atradās telpā soda laukuma centrā. Nekaunīgs uzsitiens, neliela novirze, Švarcers tika piekauts un spēle tika uzvarēta “Atletico” labā. Fulhama un lieliskā menedžera Roy Hodgson sapnis ir beidzies.

Atletico pacēla trofeju, un tas bija pelnīts, kad viss tika pateikts un izdarīts. Nav šaubu, ka viņi bija labāka komanda.