Vecākās izspēles kausa izcīņas sacensības pasaulē - FA kauss vienmēr ir izklaidējošs skats, nodrošinot daudziem sajukumu, un šī nedēļas nogale nebija izņēmums.

Ārpus līgas spēlējošie Ketteringa spēlētāji bija zemākā konkurencē atstātā puse, taču viņi joprojām cerēja izsist Premjerlīgas klubu Fulham mājās. Lai arī viņi paši lepojās un guva 2 vārtus, starp komandām plaisa bija pārāk plaša. Premjerministra puse uzvarēja spēli 4-2.
Futbols - Portsmouth pret Swansea City FA kausa izcīņas ceturtā kārta

3000 ceļojošie atbalstītāji devās ceļā no Dienvidvelsas uz Anglijas dienvidu krastu, lai redzētu, kā čempionāta puse Swansea uzņem kausa turētājus Portsmutā. Vārti no Nathana Dyer un Jason Scotland pirmajā puslaikā un pārliecinošā otrā puslaika aizsardzībā uzvarēja spēli gulbjiem 2-0.

"Swansea" menedžeris Roberto Martinezs uzslavēja savu aizsardzību par viņu sniegumu, saglabājot Pompejas streikotāju līcī, kurā ietilpst Anglijas starptautiskais Pīters Kreučs.

"Portsmuta iemeta visu, viņiem nebija ko zaudēt, viņiem bija jādzen spēle un viņiem ir spēlētājs, kurš pārvietojas pasaules futbolā par 26 miljoniem sterliņu mārciņu, tāpēc jūs domājat, ka viņi iegūs iespējas," sacīja Martinezs.

Aizstāvis Ešlijs Viljamss pieņēma uzslavas un atdeva nedaudz savam menedžerim, '' Brīžiem tā bija kā milžu zeme, '' teica Viljamss ... '' Viņi zināja, ka viņiem ir ievērojamas priekšrocības augstumā, tāpēc viņi centās tos izmantot pret mums. Bet mēs stingri aizstāvējām ''

'' Mēs kā komanda paļāvāmies un parādījām pārējai valstij, ko mēs varam darīt, '' 'Williams pastāstīja Swansea Evening Post. '' Mūs uzskata par nelielu Velsas nostūri. Gaferam ir bijušas dažas lieliskas atsauksmes, kuras viņš tiešām ir pelnījis.

Portsmutas menedžeris Tonijs Adams sacīja BBC, "Ir neapmierinoši iziet no FA kausa neatkarīgi no tā, cik apļveida tas ir." Tādus sakāves pēc iespējas ātrāk jāpaveic gultā. "

Premjerministra sadursme piedzīvoja pagājušās sezonas līgas čempionus Mančestras United, kas pārņēma pagājušās sezonas Līgas kausa ieguvējus Tottenham Hotspur. Romāns Pavļučenko izvirzīja “Spurs” vadībā, pirms “Manchester United” iekļuva pārnesumā. Pols Šoles izlīdzinājās, pirms Dimitar Berbatov ieguva uzvarētāju, kurš izsita savu bijušo komandu un izvirzīja jauno klubu 5. kārtas izlozē.

Kārdifa / Arsenal pret West Brom / Burnley

Video Instrukcijas: 16. Kārta Rēzeknes FA/BJSS - JDFC Alberts 1. puslaiks (Maijs 2024).