Stamfordas tilts, Londona.

(1-1 pēc pirmā posma)

Chelsea Beat Liverpool 3-2 pēc papildlaika piecu vārtu trillerī.

Chelsea v Liverpool - UEFA Čempionu līgas pusfināls
Attēla informācija: Chelsea pret Liverpool - UEFA Čempionu līgas pusfināls, ko apkalpo picapp.com

Liverpūle un Chelsea tikās Čempionu līgas pusfināla otrajā kārtā vakar vakarā trešo reizi četros gados. Balva? Vieta finālā pret Mančestras United. Tas viss bija sagatavots aizraujošam mačam, Anfīlda pirmais posms bija ļāvis pārspēt Chelsea, taču tikai pie 1-1, Rietumlondonas pusei bija tik svarīgi vārti viņu labā.

Abas puses no pirmā posma veica minimālas izmaiņas savās komandās. Frenks Lampards atgriezās no simpātiskā atvaļinājuma (pēc nesenās bēdīgās mātes zaudēšanas). John Arne Riise sāka Liverpūles kreisajā aizmugurē, cerot izdarīt labojumus saviem mērķiem jau pirmajā geimā. Raiena Bābela vietā startēja Yossi Benayoun.

Čelsija: Čečs, Essiens, Karvalho, Terijs, Ešlijs Kols, Džo Kole (Anelka 91.), Ballaks, Makele, Lampards (Ševčenko 119), Kalū (Malouda 70), Drogba.
Subs neizmanto: Cudicini, Obi, Alex, Belletti.

Mērķi: Drogba 33, pildspalva Lampard 98, Drogba 105.

Liverpool: Reina, Arbeloa, Carragher, Skrtel (Hyypia 22), Riise, Kuyt, Alonso, Mascherano, Benayoun (Pennant 78), Gerrard, Torres (Babel 99).

Subs neizmanto: Itandje, Finnan, Crouch, Lucas.

Mērķi: Torres 64, Babel 117

Rezervēts: Alonso, Arbeloa.

Att: 38 900

Ref: Roberto Rosetti (Itālija).

Pirmais puslaiks bija saspringta lieta, kā varēja gaidīt, kad divi futbola milži viens otram pretī stāsies ar tik augstām likmēm. Sākumā Chelsea spēlēja īpašumā, un, kamēr Liverpool izvirzījās uz priekšu, viņi aizstāvēja labi un dziļi, zinot, ka izbraukuma vārtu atzīšana šajā posmā būs dārga.

Kad "Chelsea" spēlēja paši, viņi sāka pretuzbrukumā noķert Liverpūli un 33. minūtē guva pirmos vārtus. Frenks Lampards izdarīja lielisku piespēli, kuru Arbeloa pārtvēra. Salomons Kalū atradās kosmosā. Ja viņš bija blakus, tiesneša asistents to neredzēja un viņš izšāva nožēlojamā sitienā, atlecot no Liverpūles vārtsarga Pepe Reina, bet Didjē Drogba ar galvu atvairīja bumbu.

Liverpool mēģināja atgriezties spēlē, taču Chelsea aizsardzība bija stabila, un viņi vienmēr veica pretuzbrukuma draudus, un Liverpool bija nervozi. Viņi zināja, ka jāgūst vārti, taču mērķis neizdevās realizēties pirms puslaika. Puslaika izskaņā bija 1-0 Chelsea, un viņiem finālā bija viena pēda.

Liverpūle otrajā puslaikā iznāca vēl apņēmīgāka un sāka nokļūt Chelsea. Otrais puslaiks nebija īsts ar iespēju abām pusēm. 64. minūtē Yossi Benayoun ieguva labākus piespēles no Didier Drogba un Salomon Kalou un ar galvu raidīja bumbu vārtu priekšā Fernando Torress, kurš aukstasinīgi kontrolēja un ielidoja bumbu tīklā izlīdzinātāja labā.
Chelsea 1-1 Liverpool

Chelsea tika atlaisti atpakaļ darbībā, domājot, ka viņiem spēle ir uzvarēta, un tagad, sagaidot papildlaika izredzes, viņi izvirzījās uz priekšu ar arvien vairāk un vairāk nojauta. Liverpūlei nācās pamatīgi aizstāvēties.
15 minūtes pēc minūtes Maikls Essiens izgāja izcilā individuālā izrāvienā pa labo malu, apslāpēja vairākus aizsargus soda laukumā, taču trāpīja pa sāniem.

Jermaine Pennant nāca kā Benayoun aizstājējs. Vai viņš varētu nodrošināt tempu labajā pusē un bīstamos krustus, kas Liverpūlei bija nepieciešami, lai atbloķētu “Chelsea” aizsardzību?

Tas nebija tik vienkārši. Neviena no pusēm neizdevās iziet no strupceļa, un FULL-TIME svilpe nāca ar rezultātu līdzsvarotu Chelsea 1-1 Liverpool (agg 2-2). Papildlaiks tas bija, jo mēs visi zinājām, ka tā būs. Tas bija šāda veida pusfināls.

Chelsea papildlaika pirmajā pusē bija neticami dramatiski, kad Maikls Essiens domā, ka viņš ir guvis uzvaras vārtus, viņš svin godu un tiesnešu palīgs bija atzīmējis trīs Chelsea spēlētājus kā izslēgtus. Tas neskaitīsies!

Tikai minūti vēlāk "Chelsea" tiek piešķirts sods, kad Maikls Ballaks tiek ieslidināts Sami Hyypia, šeit nevar būt strīdu, tā bija nepārprotama piezīme! Soli uz priekšu Frenks Lampards.

98. minūtē Frenks Lampards parāda apbrīnojamu līdzjūtību, lai ielaistu punktu metienā. Tas ir emocionāls brīdis, kad viņš pieskrien pie stūra karoga, kur viņš ceļos un skūpsta savu melno aproci. Viņš ir acīmredzami asarīgs, mērķis ir piemērots veltījums viņa nesen aizgājušajai mātei, kad viņš, skrienot atpakaļ uz centra apli, norāda pūlī savu tēvu Franku Senioru. Chelsea 2-1 Liverpool (3.-2. Agg.)

Raiens Bābels aizstāj Fernando Torresu, un tiek izvirzīti jautājumi par Benitez taktiku. Vai Torress bija ievainots? Šajā posmā tas nebija skaidrs, mēs to varējām pieņemt. Bābele darbojas gandrīz uzreiz, jo viņa elektriskais ātrums aizved viņu soda laukumā un krīt apelācijas kārtībā - taču tā bija likumīga cīņa.

Bija pagājušas 105 minūtes, tikai 10 minūtes no fināla, Nikolā Anelka piespēlēja piespēlei un to samazināja, lai Didjē Drogba varētu atrast tīklu pie tuvējā staba. Šajā posmā jums ir jātic, ka Liverpūlei šī spēle ir beigusies, taču Liverpūlei ir reputācija, ka tā rīkojas tieši tā.
Chelsea 3-1 Liverpool (agg 4-2)

3 minūtes pēc laika Raiens Babels guva iespaidīgu tālsitienu. Liverpūles fani sev jautāja: "Vai tas joprojām ir iespējams?" Otrajā skatījumā varbūt Cehs to būtu varējis ietaupīt. Bābele bija 30 jardu attālumā, un "Chelsea" vārtsargs ļāva tai izslīdēt caur pirkstiem un augšējā stūrī. Tas nozīmēja, ka, ja Liverpūle atkal gūs vārtus, viņi gandrīz noteikti nonāks finālā, jo pastāv noteikumi par izbraukuma vārtiem.

Lai kā arī nebūtu, Chelsea turējās pie uzvaras absolūti saviļņojošā saspēlē

Chelsea 3-2 Liverpool (agg 4-3)

Pēdējā svilpe Chelsea uzvar 3-2 (4-3 kopumā).

"Chelsea" spēlē Mančestras "United" Čempionu līgas finālā Maskavā 2008. gada 21. maijā

Video Instrukcijas: Andra Treimaņa tiesnešu brigāde debitēs UEFA Čempionu līgā (Maijs 2024).