Basketbols - tā izlikšana uz līnijas
Šis ir jauns raksts basketbola vietnē. Tas būs par manu viedokli un manām aizraušanās ar basketbolu. Daži no tiem var būt interesanti, bet daži - ne, bet, cerams, kāds tur esošais būs saistīts ar to, ko es saku šajos rakstos.

Sezonas pirmā spēle tagad oficiāli ir zem manas jostas. Tas mani atlaida, skatoties spēles. Es nevaru palīdzēt. Es zinu, ko es gribu darīt, un pavadīju pagājušo gadu, lai to pārdomātu. Es vēlos pabeigt grādu, lai varētu trenēt basketbolu. Šā gada sākumā ar pārliecību izlēmu, ka vēlos atgriezties un finišēt, bet tad sāka pieaugt degvielas cenas, un pēc tam viesuļvētra piemeklēja, un degviela nebija redzama, un mans lēmums piepildījās. Man ir pārāk tālu, lai brauktu katru dienu (165 jūdzes turp un atpakaļ) uz koledžu un atpakaļ ar šīm cenām. Vienā vai otrā veidā es atradīšu ceļu, kas man jādara, jo tas ir manās asinīs. Es vēroju, kā viņi spēlē basketbolu, un es savā prātā pastāvīgi eju pāri iespējamām spēlēm. Pozīcijas izmaiņas. Aizsardzības stratēģijas. Es gribu būt tur lejā, mudinot, mācot, vadot, bet tas būs jāgaida.

Vai jūs kādreiz esat piešķīris lēmumam daudz pārdomu un beidzot nolēmāt darīt kaut ko tādu, ko vienmēr gribējāt darīt, un tad sapratāt, ka tas var nenotikt? Tā nav labākā sajūta pasaulē. Mana sirds izklausās visiem, kas tik daudz zaudēja nesenās viesuļvētras traģēdijas laikā. Tas iznīcināja dzīvības, mājas un sapņus netālu un tālu, tai pat izdevās uzrunāt un sagraut manus sapņus. Es nekad nedomāju, ka tas trāpīs tik tuvu mājām.

Labi, atpakaļ uz spēli. Jūs daudz laika dzirdēsit par “mazajām” komandām manā apkārtnē, tāpēc nesiet mani. Vakar vakarā Eldorado Panther klases skolas meitenes aizvadīja savu pirmo spēli sezonā un pieveica Granīta Panther meitenes ar galarezultātu 35–5. Eldorado turēja Granītu līdz 2 punktiem līdz pēdējām trim spēles minūtēm, kad viņi atdeva 2 rādītājus un brīvu metienu. Trenažieru zālē bija ļoti karsts, tāpēc es devos ārā, lai iepūtu gaisu starp spēlēm un tāpat kā pagājušajā gadā, to dzirdēju: “Ja šī meiteņu grupa pieturētos kopā caur vidusskolu, viņi ļoti labi varētu būt valsts materiāli.” ES piekrītu. Šo meiteņu priekšā jūs nelieciet bumbu uz grīdas. Viņi to atņems vai piesien bumbu. Jūs nedodiet viņiem atklātu šāvienu, nemirkņojat ar galvu uz leju un neizmantojat sliktu piespēli. Jūs nepieņemat kļūdas, jo viņi to uzvarēs, izmantojot TIKAI bumbu, TAVU spēli un VIŅU. Ja jūs mēģināt aizkavēties pret šo komandu, jūs labāk zināt, ko jūs darāt, jo ir iespējams, ka Eldorado ilgi tiks galā ar bumbu.

Nākamo spēli (tas ir turnīrs) Eldorado Boys spēlēja pret Granītu, tomēr arī tāpēc, ka daži spēlētāji nebija pieejami zēnu komandā, treneri un visi vienojās pirms laika, lai piecus no Eldorado varētu izlaist. meitenes spēlē zēnu komandā. Zēniem bija tikai pieci spēlētāji, un meitenes uzskatīja, ka tas ir lieliski! Diemžēl daži no zēnu vecākiem un līdzjutējiem (no Eldorado) puslaikā sūdzējās par meiteņu spēlēšanu, kaut arī viņi nespēlēja ļoti ilgi, un tas īsi notika tikai otrajā ceturtdaļā. Tāpēc treneris vairs neļautu viņiem spēlēt, ja vien kāds nebūtu izputējis vai ievainots tā, kā nebija, paldies labestībai (man nepatīk nepatīkamas nepatikšanas un savainojumi). Eldorado zēnus pieveica Granīts, un es neesmu pārliecināts par faktisko rezultātu, bet es zinu, ka tas bija kaut kur ap 36 līdz 8. Meitenes Eldorado labā guva 4 no šiem 6 punktiem. Eldorado zēniem bija klāt tikai divi spēles sākēji un trīs otrie stīgu spēlētāji, tāpēc šie pieci zēni sāka un spēlēja lielāko spēles daļu, izņemot īsu periodu, kad meitenes spēlēja. Zēni smagi centās, bet, kad opozīcijā ir sols, kas pilns ar palīdzības sniedzējiem, un jums tāda nav, ir ļoti grūti aizraut elpu un sekot līdzi.

Nevaru gaidīt, kad sāksies vidusskolas un vidusskolas spēles! Tam vajadzētu būt interesantam gadam.

Uz tikšanos tiesā!

Video Instrukcijas: Latviešu "burvji" NBA - Dāvis Bertāns un Anžejs Pasečņiks (Maijs 2024).