Super Bowl XLIII vāciņš
Tas, kas tika prognozēts kā mazāk nekā zvaigžņu demonstrācija starp AFC čempionu Steelers un NFC čempionu Arizonas kardinālu, pārvērtās par ceturtās ceturtdaļas aizraušanos, jo spēle pēdējās spēles minūtēs nonāca līdz pāris iespaidīgiem mačiem. Noslēgumā Steelers stāvēja virs NFL, uzvarot Super Bowl rekordu sesto reizi un divreiz pēdējos četros gados.

Pulkstenim tuvojoties pirmā puslaika beigām, Pitsburgas līnijas futbolists Džeimss Harissons nobrauca 100 jardu piezemēšanās pēc tam, kad bija noķēris gala zonas pārtveršanu, kuru iemeta kardinālu ceturtdaļfināls Kurts Vorners. Spēle, kas pilna ar aizraujošām izspēlēm un iespaidīgiem priekšnesumiem, ietvēra retu Arizonas gala zonas drošību, kad ceturtajā ceturksnī Pitsburgas centrs Džastins Hartvigs tika apzīmēts ar turēšanu gala zonā - kā rezultātā Arizonas aizsardzībai tika nodrošināta automātiska drošība.

Arizonas plašais uztvērējs Lerijs Ficdžeralds gandrīz noslēdza vienošanos par Kardināliem, noķerot neticamu 64 jardu piezemēšanās piespēli, kas tika izmesta no Vornera, un šajā spēlē bija atlikušas mazāk nekā trīs minūtes, un tas Arizonu apsteidza par 23-20. Ficdžeralds svētdien guva divus piezemējumus, bet Vorners izturēja 377 jardus. Arizona ceturtajā ceturtdaļā izvirzīja 16 bezatbildes punktus, izvirzoties vadībā.

Bet Steelers ilgi nebija nomierinājies. Spēles uzvarētājķermenis bija atlicis nedaudz vairāk kā 30 sekundes. Pitsburgas pretinieks Bens Rētlisbergers iemeta 6 jardu piespēli beigu zonā, un plašajam uztvērējam Santonio Holmesam izdevās tikai nolaist pēdas, lai panāktu zemējumu. Savā Super Bowl MVP uzvarētajā svētdien Holms noķēra deviņas rezultatīvas piespēles 131 jardiem.

Rētlisbergers, joprojām ārstējoties no ribas savainojuma, izpildīja 21 no 30 piespēlēm 256 jardos un piezemējumu. 26 gadu vecumā viņš tagad sporto divus Super Bowl gredzenus.

Neskatoties uz pašu spēli, Super Bowl Sunday satraukums ietvēra Dženiferas Hudsones pirmo publisko uzstāšanos kopš vairāku tuvu ģimenes locekļu plaši publiskotajām slepkavībām pagājušajā gadā. Lai arī priekšnesums bija iepriekš ierakstīts un sinhronizēts ar lūpām, Hadsons lepni un pārliecinoši atgriezās uz skatuves, pirms spēles nodziedot The Star-Spangled Banner. Faith Hill uzstājās arī ar lūpu sinhronizēto America the Beautiful, un leģendārie Brūss Springstīns un E Street Band puslaika šovā šūpināja Raimonda Džeimsa stadionu.

Vardarbīgais pilots Česlijs “Sully” Sullenberger un lidmašīnas apkalpe no “US Airways Flight 1549” tika godināti pirmspēles ceremonijā kopā ar ASV Centrālās pavēlniecības vadītāju ģenerāli Deividu Petraeusu. Petraeus piedalījās pregame monētu mētāšanā kopā ar NFL leģendām Lynn Swann, John Elway un Roger Craig.

Protams, ļoti gaidītā Super Bowl reklāma nelika vilties, Anheuseram Bušam un Pepsi vadot mazumtirgotājus ar apraides laiku un ieņēmumiem, kas samaksāti par laika sprīžiem. Viena no visu laiku slavenākajām reklāmām, 1979. gada Mean Joe Green Coca-Cola reklāma, tika pārveidota kopā ar Pitsburgas drošības Troy Polamalu kā Coke Zero reklāma ar jaunu un komiskāku griezienu, kas tika ievietots 2009. gada versijā. Millers ievietoja vienas sekundes reklāmu, un Doritos konkursa uzvarētājs nāca no brāļiem, kuri izveidoja “Free Doritos” reklāmu, kas viņiem par pūlēm ieguva USD 1 miljonu dolāru.

Šajā ekonomisko grūtību laikā un bailēs no darba un finansiālās drošības Super Bowl XLIII izrādījās lieliska bēgšana no raizēm. Spēle noturēja mūs uz savu vietu malām, slavenību uzstāšanās bija aizkustinoša un saviļņojoša, un reklāmas turpināja atgādināt smieties.