Hokejs nonāk Jenkijas stadionā
Jenkijas stadiona, kas ir viena no leģendārākajām vietām visā profesionālajā sportā, svētie laukumi uzmundrināja nevis mājas komandu, bet gan hokeju. NHL stadionu sērijas ietvaros Ņujorkas Rangers tikās ar Ņūdžersijas velniem āra sacensībās, kas notika Bronksas bumbvedēju mājās. Slidotava tika uzbūvēta laukā, un no gaisa skatiem to panāca masīvais bumbiņu laukums, kurā var ietilpt vairāk nekā 50 000 cilvēku.

Abu komandu entuziasma līdzjutēji aizpildīja vietas spēlei, kas saules atspīduma dēļ aizkavējās par 30 minūtēm. Šī problēma ātri izzuda, kad mākoņi un pēc tam iekrita sniegs. Tā kā spēlētāji cīnījās par ripu, vienmērīgais sniegputenis lika notikumam justies kā vecmodīgai dīķu hokeja spēlei.

"Rangers" vārtsargs Henriks Lundkvists izrādīja cieņu pret šo vietu, izmantojot sportiskās piespraustās spilventiņas un speciāli uzkrāsoto ķiveri, kurā bija redzamas vairāk pindu šķipsnas un jenku lielgabalu Babe Rūta un Džo DiMaggio portreti. Abas komandas bija komplektētas īpašā formastērpā, tradicionālajās baltajās Rangers džersijās ar “New York” izšuvumiem, un velniem, kuri, neskatoties uz to, ka viņi bija Ņujorkā, bija izraudzītā mājas komanda, deva pateicību viņu vēsturei, valkājot veco sarkanās un zaļās formas tērpi. Pašreizējās komandas krāsas ir sarkanā un melnā krāsā.

Devils sāka labu sākumu, pēc pirmā perioda panākot 3-1 pārsvaru, bet Rangers izdarīja rēcīgu atriebību, sagraujot viņus 7-3 ar 6 neatbildētiem vārtiem, ieskaitot Dominika Mūra, Rika Neša, Marka Štāla vārtus, Karls Haglins un Matsa Zuccarello pāris. Uzvara būtu ļāvusi NJ pakāpties uz 2. vietu kopvērtējumā, bet tā vietā viņi paliks 7. vietā, kamēr “Rangers” noturēsies pie šīs kārotās 2. vietas.

NHL brīvdabas hokeja pasākumi sākās ar “Heritage Classic” 2003. gadā, kurā spēlē tikai Kanādas komandas. Ziemas klasika tika pievienota 2008. gadā, un tā bija paredzēta kā amerikāņu Heritage Classic līdzinieks. Stadionu sērija tika pievienota 2014. gadā. Līdz šim visi ir guvuši panākumus NHL.