BCS Nacionālā čempionāta uzvarētāji - atkal!
Florida Gators ir uzvarējis otrajā BCS Nacionālajā čempionātā trīs gadu laikā. Pēc tam, kad viņu atbalstīja ceturtdaļspēles spēlētājs Kriss Līks līdz nozīmīgai Ohaio štata universitātes sakāvei 2006. – 2007. Gada sezonā, šīs sezonas komandai bija mazliet vairāk jātiek galā ar spēcīgajiem Oklahomas Sooners.

Pagājušā gada Heisman Trophy uzvarētājs, ceturtdaļnieks Tims Tebovs steidzās par 109 jardu un iemeta divas pieskāriena piespēles, lai aizvestu “Gators” garām komandai, kuru vadīja valdošais Heismana uzvarētājs, ceturtdaļreizejs Sems Bredfords. Divi pārkāpumi, par kuriem tika likts vairāk nekā 40 vai 50 punkti par spēli, tika noturēti līdz salīdzinoši maz punktiem, kas kļuva par galvenokārt aizsardzības cīņu, lai apturētu divus smagus pārkāpumus. Atcerieties, ka leģendārais treneris Lācis Braients reiz teica… “aizsardzība uzvar čempionātos”. Dažas lietas nekad nemainās. Šī cīņa beidzās ar rezultātu 24-14.

Mazāk zvaigžņu nekā dažas iepriekšējās čempionāta spēles, laukumā joprojām bija daudz darbības. Abas ceturtdaļas bumbas meta pa divām pārtveršanām un visā soda laukumā nopelnīja daudz soda metienu. Vairāku galveno spēlētāju ievainojumi nebija pietiekami, lai Florida ilgstoši noturētos. Uztvērējs / skriešana atpakaļ Perijs Harvins bija apšaubāms spēles laikā lielā potītes sastiepuma dēļ, taču spēja vairāk nekā 120 jardus steidzīgi skriet un saņemt, kā arī ieguva piezemējumu.

Piektdienas “AP Poll” Florida ierindojas 1. vietā, lai noslēgtu sezonu. Oklahoma finišē 5. vietā. Jūtas štatā, ASV štata un Teksasas štatā finišē 2., 3. un 4. pozīcija, un Jūta ir vienīgā nepārspētā (un, iespējams, aplauztā?) Komanda 25 labāko skaitā. Argumenti turpina brūvēt pār tādām komandām kā Teksasa, USC un Jūta. ārā aukstumā un vairāk nekā pelnījuši šāvienu pie Nacionālā titula, bet AP un BCS ir runājuši. Floridas vārtsargi ir # 1.

Starp BCS bļodu uzvarētājiem šogad iekļauti (AP aptaujas galīgie rezultāti) # 4 Teksasas štats # 9 Ohaio štatā Tostitos Fiesta Bowl, # 2 Jūta virs # 6 Alabamas Allstate Sugar Bowl, # 3USC over # 8 Penn State Rose Bowl un # 15 Virginia Tech pāri # 17 Sinsinati FedEx Orange Bowl.

Citi bļodu ieguvēji no 2008. līdz 2009. gadam ir Gruzija, LSU, Wake Forest, USF, Kolorādo štats, Southern Miss, Arizona, Notre Dame, Florida Atlantic, TCU, West Virginia, Florida State, Cal, Missouri, Rutgers, Louisiana Tech, Maryland, Rīsi, Oregona, Hjūstona, Oregonas štats, Vanderbilta, Kanzasa, Aiova, Nebraska, Ole Miss, Kentuki, UConn un Tulsa.

Dienvidaustrumu konference, kura šosezon gandrīz aizrāvās ar savām bļodiņas spēlēm (sešas uzvaras, viens zaudējums), turpina savu valdību kā viena no pirmajām konferencēm valstī, pēdējie trīs nacionālie čempioni ir no SEC (2008-Florida; 2007- LSU; 2006-Florida) un četras komandas, kas iekļūst labāko 25 skaitā.

Lai gan sezona ir beigusies un aptaujas ir izskanējušas, NFL 2009. gada drafts joprojām ir spēkā. Esiet novārtā, lai redzētu, kurš nolemj palikt skolā vēl vienu gadu, kurš paziņo par melnrakstu un kurš ies pirmo kārtu. Projekts notiks Ņujorkā aprīlī.