UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla izšķirošā spēle

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla rezultāti no 2008. gada 8. līdz 9. aprīlim

Barselonas 1 FC Shalke 0

Barselonas uzvara kopumā ar 2-0.

Barselona rezervēja savu vietu Čempionu līgas pusfinālā, kad vārtus guva Toure Yaya 43. minūtē. Schalke spēlēja ļoti labi un bija žēl, ka vairāk negūst no mača. Šī nav vecā Barselona, ​​neskatoties uz pusfināla sasniegšanu, tā nebija tālu no pārliecinošas uzvaras, viņi bija izskatījušies nesarauti abās kājās, starp baumām, ka nometnē ir nepatikšanas.

Puyils tika rezervēts pēc 64 minūtēm, un apturēšanas dēļ viņš nokavēs pusfinālu.

Mančestras United viņus sagaida pusfinālā, un, lai arī Barselona vēl nav piekāpusies Nou nometnē šajās sacensībās, viņiem priekšā būs milzīgs uzdevums, lai šo ierakstu neskartu.

Mančestras United 1 Roma 0

Mančestras United uzvarēja ar rezultātu 3-0.

Alekss Fergusons veica vairākas izmaiņas mājas kājā, atpūšoties daudziem nozīmīgiem spēlētājiem Premjerlīgas sākumposmā, pārliecinoties, ka 2: 0 pārsvars no pirmā posma būs pietiekams, lai viņus pamanītu.

Šis azarts izrādījās pareizs, kad 70. minūtē niršanas galviņa no Karlosa Teveza pēc tam, kad Hargreavess bija rūpnieciski strādājis labajā pusē, šķērsoja no līnijas Tevez, lai atrisinātu lietu.

De Rossi 29. minūtē nokavēja soda sitienu no Itālijas puses, un garām netika visas cerības atgriezties šajā mačā. Rezultātā nebija šaubu, jo pārsvarā dominēja United. “Roma” galvenais treneris Luciano Spalletti izteiks nožēlu, ka neņēma spēli uz novājinātu United pusi.

Liverpool 4 Arsenal 2

Liverpūle kopumā uzvar 5-3.

Manager Rafa Benetez izmantoja 4-4-2 izvietojumu. Liverpūle sākumā izskatījās ļoti satricinoša, jo Arsenal devās uz priekšu un dominēja pirmajās 15 minūtēs. Pirmos vārtus "Arsenal" guva 13. minūtē, kad vārtus guva Diabijs, un tika izvirzīti jautājumi par Rafa Benitez taktiku.

Likās, ka Arsenal puse viegli pārspēj vidējo laukumu. Liverpūle neradīja nekādas iespējas, līdz 30. minūtē Sami Hyypia devās laukuma vidusdaļā.

Pēkšņi viņi sāka ticēt, ka var uzvarēt, un Liverpool sāka spiest Arsenal, kura pārliecība, ka mājinieki nokļuva aiz sarkanajiem spēkiem, aizplūda. Visas domas par Anfīlda cīņu par sēžu zāli gāja malā, un tas izrādījās pārliecinošs priekšnesums.

Liverpūle vēlreiz guva vārtus, kad 69. minūtē guva Fernando Torres.

Adebajors 84. minūtē izlīdzināja rezultātu 2: 2.
Jebkuras cerības uz atdzimšanu tika briesmīgi zaudētas pēc tam, kad Raiens Babels pēc soda izciešanas bija precīzs soda laukumā. Gerrard guva vārtus no soda sitiena. Replays vēlāk parādīja, ka tas ir 50/50 lēmums, un Arsenal menedžeris Arsēns Vengers vēlākajās intervijās par to nebija priecīgs.

Raiens Babels pabeidza uzvaru pēc spoža solo brauciena tieši pirms pēdējās svilpes. Gaidāms pusfināls pret Chelsea.

Chelsea 2 Fenerbahce 0

Kopumā Chelsea uzvar 3-2.

Maikla Ballaka mērķi 4. minūtē un Frenka Lamparda mērķi 3 minūtes pirms pilna laika apgāza pirmās kājas priekšrocības no Turcijas puses Fenerbahce, lai redzētu, ka Chelsea sasniedz savu 3. Čempionu līgas pusfinālu 4 gadu laikā. Fenerbahce savā pirmajā ceturtdaļfinālā izvirzīja drosmīgu cīņu, taču tam tā nebija jābūt. Chelsea fani nebija pilnībā pārliecināti, taču viņu uzvara nodrošina to, ka Čempionu līgas finālā šogad noteikti būs vismaz viena Anglijas premjerlīgas komanda.

Vai šī komanda būs Liverpool vai Chelsea? Vai tā būs Mančestras United, vai pasaules gada spēlētāja Lionela Messi atgriešanās pie fiziskās sagatavotības nodrošinās, ka Barselona progresē līdz finālam Maskavā?